Bioenzym > o nás

Firma BIO-ENZYM Petr Mrázek se zabývá údržbou odpadních systémů budov a jímek (s písemnou garancí, za použití maloobchodně neprodejných průmyslových koncentrátů bioenzymatických přípravků), prodejem šetrné čistící chemie a úsporných spotřebičů v budovách s větším a středním provozem /školy, školky, kuchyně, domovy důchodců, ústavy sociální péče, zdravotnická zařízení, ubytovací zařízení, potravinářské provozy, výrobní haly, kulturní budovy, věznice apod./

HISTORIE A RŮST FIRMY

2000 - založení firmy a naše první činnost na základě smlouvy s výrobcem, pražskou společností BIOPROSPECT, s.r.o. - v té době pouze na území středních Čech. Postupem času se naše činnost rozrůstá i do okolních krajských regionů.
2005 - přijímáme nové zaměstnance na pozice telefonistů a techniků.
2006 - pokrýváme celou ČR a připravujeme se vstoupit na slovenský trh.
2007 - úspěšně zahajujeme svou činnost na Slovensku.
2008 - přijímáme další pracovníky a otevíráme administrativní provozovnu pro péči o zákazníky v Kolíně, odkud se řídí činnost firmy v ČR i SR.
2009 - aktivně se podílíme na velmi úspěšném vědeckém výzkumu účinku a bioenzymů prováděném Vysokou Školou Chemicko – Technologickou v Praze – Ústav technologie vody a prostředí.
2009 - navazujeme spolupráci s anglickým partnerem – společností GREEN PLANET SOLUTIONS, výrobcem kompletní řady ekologických čistících prostředků s vysokou účinností a zajišťujeme jejich distribuci do ČR a SR.
2010 - na základě desetileté zkušenosti a úspěšné spolupráce s výrobcem bioenzymů – firmou BIOPROSPECT s.r.o. získáváme certifikaci pro exkluzivní zastupování v průmyslových aplikacích pro ČR a SR.
2010 - investujeme do nákupu profesionálních strojů firmy RIDGID určených pro mechanické čištění odpadních systémů uvnitř budov.
2011 - navazujeme spolupráci s další anglickou firmou – CRADLE (UK).
2018 - firma mění právní formu z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným a je v obchodním rejstříku zapsaná jako Bioenzym Petr Mrázek s.r.o. Všechny obchodní značky, názvy i lidé ve firmě zůstávají.
cisteodpady team